Tiranë

TË REJA

WEB SHOP - Orari i punes gjate festave

Per shkak te diteve te pushimit gjate festave, kryesisht per shkak te sherbimeve te kufizuara te korrierit, ju njoftojme se do i pranojme te gjitha porosite tuaja por nuk mund ti dorezojme ato ne datat 31.12.2020 (porosite jashte Tiranes) si dhe ne datat 01.01., 02.01. dhe 03.01.2021. Te gjitha porosite…
Detajet ›

Office Shoes - dyqani online

Deshirojme tju njoftojme qe dyqani online punon cdo dite te javes ne 24 ore dhe procesi i porosive punon rregullisht.Office Shoes prane jush!Rri ne shtepi,ne do te vijme tek ju! Bli i sigurte,porosit online modelin tend te preferuar nga ofertat tona ne te gjithe koleksionin dhe ne ua sjellim ate…
Detajet ›

Champion - një markë e re në Office Shoes

Kemi një lajm të shkëlqyer për të gjithë tifozët e stilit sportiv,me një koleksion të ri, ka mbërritur një markë e re Champion, një markë e njohur Amerikane e themeluar në vitin 1919.Eshtë një markë premierë e rrënjosur në dizajnin e saj origjinal. Në thelb të saj, Champion është një…
Detajet ›

Fila - marke e re ne Office Shoes

Fila - Një markë e re në Office Shoes.Marka Fila u themelua në vitin 1911 në Italidhe aktualisht është e pranishme në mbi 70 vende të botës.Kjo markë me origjinë italiane me karakteristikën e sajlogon me tre ngjyra,eshte e veshur qenga fëmijët deri tek me te famshmit.Vitet e fundit, Fila…
Detajet ›

Buffalo - marke e re ne Office Shoes

Këtë sezon, Office Shoes është pasuruar me një markë tjetër me famë botërore.Jemi krenarë tju prezantojmë Buffalo.Markë Gjermane që u krijua në 1979dhe e preferuara e shumë figurave me famë botërore.Buffalo po rrit njohjen e saj, veçanërisht në Evropë, me popullaritetin e këpucëve të platformës qe nga mesi i viteve…
Detajet ›

WEB SHOP - ORARI I PUNES PER FESTAT

Per shkak te diteve te pushimeve per festat e fundvitit ne do te jemi ne gjendje qe te pranojme te gjitha porosite tuaja, por nuk do te mundemi ti dorezojme ato prane jush per datat: 31.12.2019 deri ne date 02.01.2020.Te gjitha porosite e mara ne keto data do te dergohen…
Detajet ›

Office Shoes

OFFICE SHOES, pasi u themelua në vitin 1996, është rritur në një zinxhir të specializuar ndërkombëtar të markave të ndryshme, dyqan kepucësh me më shumë se 180 pika shitje në qytete të ndryshme në vendet Europiane: Republika Çeke, Poloni, Slloveni, Kroaci, Bosnja dheHercegovina, Montenegro, Shqipëri, Maqedoninë e Veriut dhe Serbi.…
Detajet ›

X