Kerkim

Puma

Fshi të gjitha filtrat

Filtro

Puma

Që nga viti 1948, PUMA ka zhvilluar produkte profesionale inovative për sportistët më të mire dhe më të shpejtë në histori. Nga futbolli në golf, nga sporti motorik deri tek vrapim, ata ishin ata që vendosën rekorde botërore, fituan medalje dhe shkaktuan momente kaq të rëndësishme dhe të paharrueshme që ndryshuan gjithçka. Ata janë personalitete që i japin vlera markës. Ata na çojnë përpara.

Zgjidhni numrin e deshiruar

Puma Atlete Skye
7490,00Lek

Skye

Koleksioni i Ri

Zgjidhni numrin e deshiruar

Puma Atlete Carina L
7490,00Lek

Carina L

Koleksioni i Ri

Zgjidhni numrin e deshiruar

Puma Atlete X-Ray Lite
7490,00Lek

X-Ray Lite

Koleksioni i Ri

Zgjidhni numrin e deshiruar

Puma Kepuce Suede Platform Bling Wns
15590,00Lek

Suede Platform Bling…

Zgjidhni numrin e deshiruar

Puma Atlete Carina L
7490,00Lek

Carina L

Zgjidhni numrin e deshiruar

Puma Atlete Vikky Stacked L
7490,00Lek

Vikky Stacked L

Zgjidhni numrin e deshiruar

Puma Atlete Vikky Stacked L
7490,00Lek

Vikky Stacked L

Zgjidhni numrin e deshiruar

Puma Atlete Smash Platform V2 L
8690,00 Lek 6952,00Lek

Smash Platform V2…

Ulje -20%

Shikuar 8 nga 8 produkte

X
X