Kerkim

Puma

Fshi të gjitha filtrat

Filtro

Puma

Që nga viti 1948, PUMA ka zhvilluar produkte profesionale inovative për sportistët më të mire dhe më të shpejtë në histori. Nga futbolli në golf, nga sporti motorik deri tek vrapim, ata ishin ata që vendosën rekorde botërore, fituan medalje dhe shkaktuan momente kaq të rëndësishme dhe të paharrueshme që ndryshuan gjithçka. Ata janë personalitete që i japin vlera markës. Ata na çojnë përpara.

Puma Atlete Skye
7490,00 Lek 5243,00Lek

Skye

Ulje

Zgjidhni numrin e deshiruar

Puma Atlete Carina L
7490,00 Lek 5243,00Lek

Carina L

Ulje

Zgjidhni numrin e deshiruar

Puma Atlete X-Ray Lite
7490,00 Lek 5992,00Lek

X-Ray Lite

Ulje

Zgjidhni numrin e deshiruar

Puma Kepuce Suede Platform Bling Wns
15590,00 Lek 7795,00Lek

Suede Platform Bling…

Ulje

Zgjidhni numrin e deshiruar

Ngjyra

Puma Atlete Vikky Stacked L
7490,00Lek

Vikky Stacked L

Zgjidhni numrin e deshiruar

Ngjyra

Puma Atlete Vikky Stacked L
7490,00Lek

Vikky Stacked L

Zgjidhni numrin e deshiruar

Shikuar 6 nga 6 produkte

X