Kerkim

La Strada

Fshi të gjitha filtrat

Filtro

La Strada

Marka La Strada e ka origjinën në Hollandë dhe është një nga markat kryesore në prodhimin evropian të këpucëve dhe tregtisë se tyre. Që nga fillimi i vitit 1979, La Strada është duke punuar në krijimin e koleksioneve të këpucëve të grave me performancë të shkëlqyer dhe sipas modës se re. Duke marrë parasysh tërheqjen ndaj takave të larta për një natë jashtë apo këpucëve elegante të punës, La Strada ofron një koleksion të madh të modeleve moderne për gratë ne modë. Modelet La Strada janë aksesori i përsosur për këdo që kërkon këpucë moderne me stil dhe me një çmim të përballueshëm.

La Strada Atlete 200974sx
8690,00 Lek 6952,00Lek

200974sx

Ulje -20%

Zgjidhni numrin e deshiruar

La Strada Atlete Poppy
7490,00 Lek 5243,00Lek

Poppy

Ulje -30%

Zgjidhni numrin e deshiruar

La Strada Kepuce me qafe 2003187sx
9990,00Lek

2003187sx

Zgjidhni numrin e deshiruar

La Strada Kepuce me qafe 2003181sx
9990,00Lek

2003181sx

Zgjidhni numrin e deshiruar

La Strada Atlete 2003161sx
8690,00 Lek 6952,00Lek

2003161sx

Ulje -20%

Zgjidhni numrin e deshiruar

Shikuar 5 nga 5 produkte

X