Kerkim

Jack And Jones

Fshi të gjitha filtrat

Filtro

Jack And Jones

JACK & JONES eshte nje marke e kompanise se suksesshme daneze "Bestseller", e cila u bë e famshme per prodhimin e xhinse, dhe me vone zgjeroi gamen e saj ne prodhimin e kepuceve. Koleksionet e tyre nuk mbeshteten vetem ne trendet aktuale, por marrin parasysh qe dhe te jene ne gjendje te qendrojne ne perputhje me parimet e tyre te modes si dhe ne te njejten kohe te terheqin vemendjen e te rinjve qe duan stilin e rruges urbane.

 

Jack And Jones Atlete Jfwmorden
6990,00 Lek 5592,00Lek

Jfwmorden

Ulje

Zgjidhni numrin e deshiruar

Jack And Jones Atlete Modern
6990,00Lek

Modern

Zgjidhni numrin e deshiruar

Jack And Jones Atlete Wstellar
6990,00Lek

Wstellar

Zgjidhni numrin e deshiruar

Jack And Jones Shapka Navy Blazer
1790,00Lek

Navy Blazer

Zgjidhni numrin e deshiruar

Jack And Jones Shapka Anthracite
1790,00Lek

Anthracite

Zgjidhni numrin e deshiruar

Jack And Jones Këpucë Jfw Espadrille
3490,00Lek

Jfw Espadrille

Zgjidhni numrin e deshiruar

Shikuar 6 nga 6 produkte

X