Kerkim

ipanema

Fshi të gjitha filtrat

Filtro

Ipanema

Ipanema eshte nje marke per femrat e guximshme, moderne. Modelet e Ipanema jane gjithnje te perditesuara me tendencat me te fundit te modes. Ajo ka nje teknologji ekskluzive qe i mundeson asaj te krijoje modele te reja duke siguruar komoditet dhe stil.

Ipanema Shapka Bopranvere, Vere A
1990,00Lek

Bopranvere, Vere A

Zgjidhni numrin e deshiruar

Shikuar 1 nga 1 produkte

X